Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.01.2010, 04:58   #1
WODZU1972
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika WODZU1972
 
Data rejestracji: 03.07.2006
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 115
WODZU1972 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Problem z zamianą litery partycji systemowej

Witam mam taki problem otóż działałem jakiś czas na systemie Windows 7 Ultimate 64 bit ale oprogramowanie do montażu filmów nie chciało na nim działać i zmusiło mnie to do powrotu na stary system Windows XP Home Edition logiczne 32 bitowy.Jednakże po postawieniu systemu pozmieniały mi się całkowicie litery partycji i np.system mam na partycji F zamiast C gdy próbowałem to zmienić za pomocą wejścia w START , PANEL STEROWANIA , WYDAJNOŚĆ I KONSERWACJA , NARZĘDZIA ADMINISTRACYJNE , ZARZĄDZANIE KOMPUTEREM , ZARZĄDZANIE DYSKAMI mam Dysk 0 Podstawowy 232,87GB gdzie powinna być partycja C , D , E a drugi to Dysk 1 Podstawowy 186,31GB gdzie powinna być partycja F , G , trzeci dysk jest jako Dysk 2 Podstawowy 698,63GB jest to dysk przenośny firmy Seagate pod wejście usb całość pojemności powinien wynosić 750GB wcześniejsze czyli Dysk 0 mieć powinien 250GB a Dysk 1 200GB teraz na dysku 232,87GB są partycje o literach F , C , G gdzie na F pisze dodatkowo Zdrowy (Rozruch) C pisze Zdrowy (System) a na D pisze Zdrowy (Aktywna) reszta pisze tylko Zdrowy jak te wszystkie litery według własnego uznania poustawiać gdy próbuję zmienić literę systemową C w funkcji Zarządzanie komputerem wówczas ukazuje mi się info System Windows nie może zmodyfikować litery dysku woluminu systemowego lub rozruchowego jak tego dokonaćChciałbym jeszcze przy literach D i F usunąć nazwy typu Zdrowy (Aktywna) oraz Zdrowy (Rozruch) a pozostawić tylko przy partycji C czyli systemowej Zdrowy (System) resztę partycji wszystko pokazuje mi Zdrowy będę ogromnie wdzięczny za pomoc jak tego dokonać.Już próbowałem w rejestrze systemowym z tego oto opisu http://support.microsoft.com/kb/223188/pl jednakże z negatywnym skutkiem u mnie to niedziała mimo stosowania się do podanych instrukcji w artykule.
WODZU1972 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online