Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.01.2010, 11:47   #10583
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 10,018
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
http://banki.wp.pl/kat,53234,title,K...wiadomosc.html

No nie jest to na pewno żadna nowość, ani zaskoczenie. Tak sobie tylko przy okazji teraz pomyślałem - skoro tak czy owak połowa raty kredytu mieszkaniowego to odsetki, to nie lepiej zamiast płacić tę kwotę zagranicznemu inwestorowi (czyli właścicielowi banku), wspomagać lokalny rynek, wynajmując za tą kwotę mieszkanie, a na swoje własne odkładając pieniądze?

Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
dadzą ci za darmo komputer, internet i słuchawki z mikrofonem...
Przecież tam jest napisane - do nauki potrzebne ci są tylko komputer, internet i słuchawki z mikrofonem - dostaniesz je od nas <te słuchawki - przyp. Jarsona> gratis!
__________________


Ostatnio zmieniany przez Jarson : 08.01.2010 o godz. 11:51
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post