Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.01.2010, 19:34   #1
Kometa666
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.01.2010
Posty: 1
Kometa666 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
z vhs na dysk przez video grabber usb

Witam!

Kupiłem sobie video grabber usb bo chcę sobie pozgrywać stare taśmy vhs na dysk do tego urządzenia był dołączony program Power Director 7.

Po podłączeniu video program odrazu wykrył obraz i dzwięk. Już myslałem ze jakoś to pójdzie na tym forum troche o tym poczytałem więc ustawiłem MPEG-2 VIDEO i włączyłem zapis i tu pojawia się mój problem.

Po ok 10min. zapisu przerywa zapis z informacją: "This movie is copyrght - protected" , to nie sa zadne oryginalne taśmy są to prywatne nagrania z komunii itd. Więc skąd te zabezpieczenie? o ile talkie jest, czy to tylko wina programu, jesli tak to poprosze o jakąś nazwę programu którym mógłbym przez to urządzenie pozgrywac te taśmy, nie zalezy mi na poprawienu jakości wystarczy że będzie taka sama jak na tasmach.

Dodam że ten komunikat wyskakuje praktycznie na każdej taśmie sprawdzałem chyba z 10.

Mój drugi problem to to że Pinnacle Studio Ultimate Collection 14 wogóle nie widzi tego urządzenia a szkoda bo ten program troche znam (bawiłem sie nim na plikach avi)

Dziękuje z góry za pomoc i zainteresowanie moim problemem bardzo mi zalezy na zgraniu tych kaset a nie posiadam komputera stacionarnego, a karty TV do laptopa nie wsadzę.

Jestem laikiem w tych sprawach, poprosze o laikowe odp.
Kometa666 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online