Dyskusja: Nadejszła zima
Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.01.2010, 19:03   #230
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zabrałem dzisiaj do samochodu łopatę do śniegu, łopatę stalową do odkuwania lodu, wiadro piachu, 3 kilo soli.

Efekt był taki, że najpierw uratowałem starego Jeepa Cherokee, który nie mógł wyjechać z położonego niżej parkingu, sypiąc mu piach pod koła, potem wykopywałem sobie dwa razy miejsca parkingowe, patrząc na zazdrosnych kierowców, którzy nie mieli gdzie zaparkować.

Raz na prostej drodze zjechałem za bardzo na prawo, puszczając jakąś przerażoną kobietkę, zaorałem się w śniegu, łopata, po problemie.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post