Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.01.2010, 17:33   #10629
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No to typowo wedle wskazań nadredaktora. To co mówią słuchacze jest głosem RM, a to że jest wolność słowa i prowadzący nie przerywa, to zło, bo słuchacz nie mówi prawdy objawionej, tylko pierdzieli swój bełkocik rodem z kolejki do pośredniaka, ale to jego prawo. Prawo wolności słowa! Prowadzący przerwał dopiero jak Owsiaka nazwano złodziejem, bo tu to musiał przerwać. No ale nic, następna sensacja rodem z Czerskiej poszła w świat.
Radia Maryja słuchałem ostatnio latem 2008 roku w samochodzie znajomego.
Cytat:
Napisany przez Ormianin Podgląd Wiadomości
Nie wiem czy było ale się wkurzyłem jak to przeczytałem... "Celem jest zdobycie władzy, a nie troska o klimat"
Zawsze mówiłem, że dobry komunista, to martwy komunista. Wszy trzeba tępić na śmierć, bo inaczej nas zjedzą.
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...a__Czeska.html

Ciekawe ale jakoś u nas nie wyobrażam sobie tego.
W czasie zimy stulecia w Warszawie odśnieżali, chyba na Interii jest zdjęcie.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 12.01.2010 o godz. 17:38
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post