Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.01.2010, 15:47   #17
kornolio2003
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.01.2010
Posty: 1
kornolio2003 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cześć, ja mam inny problem,a nie chcę zakładać nowego tematu, może ktoś będzie wiedział jak go rozwiązać, otóż grałem sobie spokojnie w FF8PL na PSP i w czasie w walki z Cerberusem mam zwis konsoli, próbowałem wszelkich POPSów i nic, problem udało się rozwiązać tylko połowicznie, mianowicie wrzuciłem sejwa z PSP (zmiana nazwy końcówki .vmp na .mcr) do emulatora PS1 na kompie i pokonałem Cerberusa, zapisałem stan gry. Problem polega na tym że,PSP nie odczytuje już zapisanej gry w emu ePSXe mimo zmienionej końcówki .mcr na .vmp, próbowałem CWcheatem konwertować sejwa z epsxe do psp, ale w czasie otwierania karty pamięci w ff8 jest napisane żeby sformatowac kartę.
Sejw przed cerberusem w formacie .vmp i po cerberusie w formacie .mcr:
"http://www.sendspace.com/file/goy2gn" Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc, a jeszcze bardziej jakby mi ktoś wysłał już tego skonwertowanego sejwa.

- - -

Sorki że, post pod postem ale problem rozwiązany...gdzieś przeczytałem o zmianie ID obrazu (iso eboot), postanowiłem już z braku innych pomysłów przerobić obraz z SLES-02080 na SLPS-02180, podmieniłem sejwa na to samo ID,choć na początku przy POPSie 3.71 był zwis, tak przy 3.90 pokonałem Cerbera bez żadnych zwisów i zapisałem grę. Może ta podpowiedź się komuś przyda,a ja wracam do gry .

Ostatnio zmieniany przez Berion : 15.01.2010 o godz. 18:59 Powód: //dp
kornolio2003 jest offline   Odpowiedz cytując ten post