Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.01.2010, 17:55   #3
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Blog śledzę od pierwszego wpisu Również ucieszył mnie ostatni news (Ahhh co ja bym dał za support *.mkv ). Z tego co kojarzę to to, że sposób ten jest "nieusuwalny" wynika z faktu, że George steruje funkcjami wysyłanymi do CELL'a (co za tym idzie nie da zbytnio rady tego spatchować gdyż musieli by znaleźć jakiś software'owy sposób na zmianę przepływu tych funkcji). Czyli można by trochę nad wyrost stwierdzić, że ten sposób to coś a'la Pandora na PSP (podkreślam - nad wyrost ). Również trzymam mocno kciuki i mam nadzieję, że kiedyś doczekam się wyłączenia sprawdzania sygnatur plików w PS3

Cytat:
Ale co prawda mógłby więcej uchylić rzeczy.
Fakt, mógłby - ale po co? Żeby zaspokoić niedowiarków? Ja znam jego wyczyny dla sceny iPhone'owskiej i to mi wystarczy, żeby uwierzyć, że "coś jest na rzeczy".
__________________
szczuru jest offline