Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.01.2010, 13:06   #1
Wojtek1990
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.01.2010
Posty: 20
Wojtek1990 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czarny ekran przy odpaleniu gry (PS2 + HDD)

Mam problem z odpaleniem gier z hdd - tylko kilku tytułów. Gdy odpalam gre z hdd widnieje czarny ekran i nic sie juz w tej kwestii nie zmienia (czyt. pomaga tylko restart)

Do zgrwania na dysk uzywalem HDL Dump (najnowsza wersja) lub WinHiip'a (v1.7.6), gdy ten pierwszy se nie radzil ze zgraniem obrazu (wyskakiwalo czasem cos w stulu partycja o tej nazwie juz istnieje). Obrazy sciagnalem z sieci, nie mam mozliwosci zgrania ich z poziomu HD Loadera, bo moj laser padł.

Tutuły w ktorych wystapil problem:

- Dev Jam: fight for NY - 2 obrazy nie zadzialaly - zarowno ten w formacie .iso jak i .uif - ten drugi przekonwertowalem przy pomocy UltraISO do formatu .iso, bo .uif nie potrafi zgrac na HDD zaden z programow).

- God of War II - tutaj niedzialanie tej gry wynika zapewne z mojej niewiedzy - sciagnalem 2 pliki, ktore byly opisane jako warstwa pierwsza i druga tej gry, potem skonwertowalem do jednego pliku przy pomocy UltraISO, potem odpalilem TOXIC, ale obrazu tej plyty nie widzi jako dwuwarstwowej. Sprobowalem nawet zgrac na HDD te pliki pojedynczo (jako 3 oddzielne pliki): warstwe pierwsza, warstwe druga, plik polaczony w jedno .iso ale zadnego nie odpala prawidlowo. God of War (jedynka) dziala bez problemu.

NBA 2k10 (format .iso)

Z czego moga wynikac te problemy Czy da rade chociarz czesc z nich rozwiazac ?
Czy nalezy patchowac gry przy takim zgrywaniu (probowalem, nic nie zmienilo - uzywalem ESR disc patchera ;>) ?

Ostatnio zmieniany przez Wojtek1990 : 24.01.2010 o godz. 14:41
Wojtek1990 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online