Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.01.2010, 14:32   #32
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
SSD (Solid State Drive) ? Po nic.
Ja pisałem o SD (Secure Digital) i nie jako rozszerzenie pamięci tylko po to abym sobie mógł np fotki zgrać z aparatu
albo masa innych powodów istnienia takiego portu.
Cytat:
Apple słynie z produkcji kosztownych kabli i przejściówek, które jednak są niezbędne wielu użytkownikom ich produktów. Nie inaczej będzie w przypadku iPada. Urządzenie nie posiada portu USB, HDMI czy czytnika kart SD. Część z tych braków możemy wypełnić korzystając z ***8230; zgrabnych, białych przejściówek. Camera Connector Kit to 2 przejściówki ***8211; pierwsza pozwoli na zgranie zdjęć z aparatu przez USB , a przez drugą zaimportujesz fotografie bezpośrednio z kart SD. Przy okazji zestaw zaciągnie też 29 dolarów z kieszeni użytkownika iPada. Sprytne wynalazek.
Tak samo z wyjsciem TV dla malkontentow. Nie wiem o co ta wojna. Nie podoba sie? Za drogi? Nie kupuj! Tylko nie narzekaj na cos, czego w rece nie miales...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post