Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.01.2010, 09:41   #42
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Zanik klawiatury? Hmm... bardzo odważna powiedziałbym teza. Szczerze mówiąc tak, jak od biedy potrafię sobie wyobrazić obsługę komputera bez myszki, tak bez klawiatury praktycznie nic nie dałoby się komfortowo zrobić. Nic. Nie wiem, jak można zakładać, że w bliskiej przyszłości ten sposób obsługi komputera miałby zniknąć..

Co do urządzenia.. Wypowiadałem się już w innym temacie, ale dla mnie w skrócie wygląda to ta:

- urządzenie mniej funkcjonalne od notebooków/netbooków

- mniej wygodne w obsłudze

- wyraźnie droższe

Już lecę do sklepu...

W ogóle nie mogę się pozbyć wrażenia, że Apple jest specjalistą w robieniu tego typu rzeczy, które sprzedają się tylko dzięki dobremu marketingowi. Przypomnijcie sobie historyjkę o samochodzie Apple. Wydawało się to śmieszne, ale patrząc na ich nowe produkty, wcale nie było to takie dalekie od rzeczywistości..


https://thejoojoo.com/#
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post