Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.01.2010, 18:52   #68
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez BD Podgląd Wiadomości
iPad to nic innego jak narzędzie do zarabiania na treściach.
Zgadzam sie z Toba w pelni. Tylko obaj chyba wiemy ze jest masa tresci w AppStore/iTunes za ktore warto zaplacic, co jest oczywistym uiszczeniem tworcy oplaty za stworzone przez niego dzielo, w dodatku dzieki metodzie dystrybucji - uproszczonym do granic mozliwosci. Czy trzeba czegos wiecej? Jesli beda ksiazki i gazety to chyba juz nie (iTunes daje mi filmy i muzyke, AppStore - gry i programy)!

Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
brak usb to smiech na sali, doplacac 100 zielonych do mozliwosci podpiecia karty? wsadzam modem 3g i po sprawie...no ale przeciez chcesz uzywac z netem w podrozy to plac nam!
ide do kolegi, ma fajne ibooki ale nie ma w domu wifi...kup przejsciowke to podepniesz pendrive
porazka, przynajmniej na razie...
Dlatego w HTC jest masa wejsc i wyjsc bys byl zadowolony z ich posiadania i uzywania i nie mogl narzekac na ich brak. I dlatego w iPhonie jest tylko dock, do ktorego dolaczam dowolna przejsciowke a masa portow naokolo nie psuje mi designu telefonu, ktory jak wiekszosc elektroniki uzytkowej Apple jest malym dzielem sztuki ;-)... Slowam - oba produkty musza byc obecne na rynku by kazdy kupil to co mu potrzebne i co mu sie podoba i nie wybrzydzal na to co kupil...

Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Z drugiej strony ludzie plujący na Apple, montują "hackintoshe" i i az gulgoczą z radości, ze im sie udało, ze działa i na dodatek lepiej niz z windowsem.
Nie tylko plujacy - sam to kiedys probowalem zrobic, przyznaje sie. Nawet dzialalo, ale bylo pelne bledow. No i... Leopard na brzydkiej szarej skrzynce to wiocha :-P...

Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
IMHO - flash to przeżytek.
Nadchodzi era HTML5.
Wiec to akurat nie problem.
True, true... Odkad nie mam laptopa (serwis - cholerne psujace sie pecety...) wiekszosc stron przegladam na iPhonie i problemow z flashem nie zaobserwowalem. Jedynie kolorowa kostka przywitala mnie w miejscu gdzie do tej pory widzialem reklamy ;-)...

Cytat:
Napisany przez BD Podgląd Wiadomości
A ja używałbym Noki 6310i. Niestety nie produkują już
Mam nadal jedna w szafie praktycznie nieuzywana - czasem sluzy do lansu, gdy ktos zna "legende" jaka owiany jest ten telefon ;-)!

Cytat:
Napisany przez demek Podgląd Wiadomości
bedac bezczelnym (no offence max)
dopiero po modzie mozna miec wielowatkowosc (sam max to napisal)(ale to zamula ...) a system ma dzialac bez modow (przeciez wymiana romow dla wm to zlo wcielone (to tez max pisal))
To nie mod, tylko program z AppStore, ktory uruchamia sie jako drugi daemon, zaraz po "launchd". Tez martwilem sie brakiem tej "wielowatkowosci" w produkcie Apple do momentu gdy nie zobaczylem ze nie jest do niczego potrzebna... Tak dlugo jak moge robic co innego majac w tle odpalona muzyke - innego zastosowania wielowatkowosci w urzadzeniu nastawionym na komunikacje i rozrywke nie widze...

Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Ludzie, o co wam chodzi, przecież możecie po prostu nie kupić nikt was nie zmusza.
Wykażcie sie empatia, pozwólcie cieszyć się innym.
Amen ;-). Ja czekam az Orange mi zaoferuje iPada w jakims fajnym abonamencie ^_^!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post