Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.02.2010, 22:32   #12
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,271
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A wiesz, czy jeszcze coś nie szwankuje? Pewnie, że lepiej i prościej, ale musisz być pewien, że to będzie wszystko - bo jak trzeba będzie wymienić coś więcej, to od razu na nowszy sprzęt, a nie bawić się w starocie.

Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Moment. Z opisu rozumiem, że instalowałeś windowsa na swoim komputerze, a po instalacji przekładasz dysk do innego kompa, z inną konfiguracją i oczekujesz, że to będzie chodziło?

Jeśli jest rzeczywiście tak, jak opisałem wyżej, to powiem jedno - mylisz się. Wsadź dysk do macierzystego kompa i tam instaluj windę od początku...
No mnie to też zadziwiło, ale założyłem podobną konfigurację sprzętową (skoro Tiken napisał, że po podłączeniu tego dysku do swojego kompa, Windows się uruchomił).
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post