Dyskusja: Jaki telewizor HD?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.02.2010, 09:03   #742
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez romanesco Podgląd Wiadomości
Jeśli chodzi o producentów LCD-ków to uważam że stawka jest wyrównana. No... może Samsung nieznacznie przewodzi stawce (duża możliwość opcji korekcji obrazu). Inna sytuacja jest w plazmach, gdzie zdecydowanie najlepsze (ale i najdroższe) telewizory produkuje Pioneer.
No ale wracajmy do tematu. Gdybym ja miał wybrać, to zdecydowałbym się jednak na LG. Choćby z jednej prostej przyczyny. Jeśli telewizor ma służyć dłuższy czas, to warto pomyśleć o cyfrowej telewizji naziemnej, która będzie nadawana w standardzie MPEG-4. Taki dekoder posiada właśnie LG.
Witam.

Masz rację ... też ten MPEG4 powoduje, że składaniam się ku temu LG ... tylko taka jedna kwestia mnie zastanawia - czy mając kablówkę to mi się w najbliższych latach przyda ? Bo jakoś wątpię abym na zwykłej pokojowej antenie (bo za oknem żadnej nie będę montował) z tej naziemnej cyfrówki uzyskał lepszy obraz niz z analogowej kablówki ? A po drugie - w tej naziemnej będzie kilka kanałów ... coś wątpię aby poza ew. testami pojawiły się jakieś takie, których nie mam w pakiecie pośrednim kablówki ?
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post