Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.02.2010, 13:18   #4
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,364
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja też zaczynałem od Photoshopa kilka lat temu, dlatego, że znajomy zawodowo zajmował się obróbką zdjęć przy użyciu tego softu. U siebie jednak zainstalowałem GIMPa, z przekonaniem, że na pewno jest znacznie gorszy, ale przynajmniej darmowy.

Dziś mam tą świadomość, że jeśli w GIMPie nie potrafię czegoś zrobić, to dlatego, że nie wiem jak (czasem chce mi się szukać, czasem nie), a nie dlatego, że ten program tego nie potrafi.

Gdyby Photoshop kosztował 300 zł, to byłbym za nim, bo po paru latach i tak pamiętam, że używało się go bardzo wygodnie. Ale w obecnym stanie rzeczy nie widzę sensu płacenia 3k zł za program, którym zrobię to samo co we freeware'owym GIMPie, tylko może w bardziej komfortowy sposób.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post