Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.02.2003, 12:12   #1
yabolek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.02.2003
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 4
yabolek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Odczyty w napedach LG

Witam,
duzo osob tutaj skarzy sie na napedy LG.

Niewiem na jakiej podstawie i dlaczemu...
Ja osobiscie mam nagrywarke 8520B i jestem bardzo zadowolony. Wczesniej mialem LG 16.10.40 i tez bylo wszystko okay.
Jesli chodzi o predkosc... pragne wyjasnic niektorym ze napedy lG majja cos takiego jak to nazwal jeden koelga zforum zabezpieczenie rpzed rozsadzaniem .
Niewiemjak to nazwac ale...
przy odczycie plyty cd-r niewazne jakiej w nagrywarce LG GCE-8520B
wszystkie dochodza tylko do max 42x
JEsli natomiast sie wsadzi plyte tloczona wyciska jush te swoje 52x a nawet raz mialem 54.34 ( fajnie)
Tak samo jest jesli chodiz o naped DVD LG ktory tez posiadam (GDR- 8161B)
Plytki cdr robi max 40 a jesli zapoda mu się tłoczke wyciska swoje 48 speed
Dodam tylko ze na secondary umnie jest DVD jako MA i cdrw jako SL
kabel jest 80 zylowy ale w przypadku tych anpedow niema to praktycznie znaczenia czy jest 80 czy 40 zylowy przy wypalaniu on the fly na 40 speed @ll idzie pieknie i gladiutko. Czybciej on the fly nieprobojem bo niema sensu anwet jak DVD bedzie mi odczytywal tloczke x48.

Wypalilem juz 3 plytki z predkoscia 52x i jest naprawde okay. Po skanie w nero CD wsyzstkie oprocz ostatniego jednego kwadraciq byly zielone.

Niewiem jak inni ale ja naprawde jestem zadowolony ze swoich napedow LG.
Moze to szczescie moze to dobra konfiguracja ale wsyzstko dzieki bogu jak narazie jest super.

Biosy sa firmowe nigdy nie zmienialem ich.

Wiec zamiast "pluc" na firme LG najpierw popa3 co ona ma do zaoferowania i sprawdz czy konfig masz odpowiedni i @ll ustawienia jesli chodiz o softłer a dopiero potem pisac ;DDD

to tylko moja maua dygresyjka ;D


pzdr
YaBoLeK ;]
:cool:
yabolek jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online