Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.02.2010, 14:05   #15
oskarbbb
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.02.2010
Posty: 2
oskarbbb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Domi731 Podgląd Wiadomości
Witam jako , ze mialem trochu czasu zabralem sie za kopiowanie plyt blu ray .
Oczywiscie przeszukalem tysiace postow jak nagrac plyte oraz jak skopiowac film wazacy np 45Gb na 25GB i odpowiedz znajdziecie ponizej

Wystarczy nam tylko jeden program DVDFab Ver powyzej 6.0 ja uzywalem najnowszej dostepnej .
W programie jest opcja BLU RAY to BLU RAY wchodzimy plyta z filmem sie laduje oczywiscie wybieramy albo opcje caly film jesli dysponujemy plyta 50GB albo poprostu sam film nastepnie wybieramy jezyki nas interesujace oraz napisy mozemy nawet wybrac zgranie plyty na formaty:
1080p na plyte 25GB
720p na 25GB
720p na DVD9
720p na DVD5
ja oczywiscie wygralem 1 opcje innych nie sprawdzalem .
Po wybraniu jezykow klikamy rozpocznij i tu ZONK caly proces zmniejszania filmu czy kompresji trwa koło 4h (liczylem ze szybciej ) po tym procesie mamy foldery na HDD :
BDMV i CERTIFICATE .
Nastepnie wkładamy do napedu czysta plyte BD 25GB i znowu wlaczamy DVDFab wchodzimy w BLU RAY to BLU RAY i w zakladke (zapisz dane )
wybieramy folder z HDD na ktorym sa pliki wczesniej skonwertwowane i klikamy rozpocznij program pyta nas o predkosc mozemy sami wybrac albo dac zalecana ja wygralem zalecana i nagrywanie trwalo kolo 30min chyba spped byl 4x wachal sie pomiedzy 4x a 6x . Po zakonczeniu procesu mamy film na plycie 25GB . Odtwarzalem go na konsoli ps3 niewiem jak jest z playerami blu ray zamierzam kupic sobie samsunga i sprawdzic . Film jest widziany jako orginalny BLU RAY na ps3 tylko bez menu i BD LIVE finkcji .
Obraz kapitalny jak orginal nie spodziewalem sie ze po odrzuceniu paru jezykow bedzie jak żyletka mimo 25GB .
Jelsi ktos chcial by pytac prosze pisac ja napisalem poprostu swoj sposob moze juz byl taki . Albo bedziecie sie smiac ze napisalem to a kazdy to wie ale poprostu czytalem duzo postow gdzie ludzie pisza tym sie konwertuje obraz tym dzwiek innym nagrywamy na plyte itp. Poco to wszystko wystarczy jeden program i mamy WKONCU jak z DVD kopie blu ray .



co jest nie tak jak wybieram opcje żeby mi skonwertował do wielkości blu-ray na płytkę 25GB a ten program na dysku tworzy materiał nieskompresowany tylko taki jak oryginał.
oskarbbb jest offline   Odpowiedz cytując ten post