Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.02.2010, 21:46   #4
kaczakat
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.06.2009
Posty: 7
kaczakat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dobra. Nie dość jasno może. W mojej głowie sie zrodzilo że SKRÓT = kombo klawiszy. Co to kompilacja wiem, dlatego nie moglem zajarzyc po co mam to robić skoro po sciagnieciu OPL mialem w srodku tylko pliki juz skompilowane, a bez źródeł. Teraz juz wiem dzięki loki że chodziło o nowsze wydania.
No to jest jakaś kombinacja klawiszy żeby wrócić do loadera (hdloader, usbadvace, OPL)?
Jest jakiś sposób żeby kombinacją klawiszy wyłączyć modchip i ruszyć gierkę przez SMB? Czy chip się włącza potem jakim innym KOMBO? Jak go wyłącze to konsole odpalę z Free MCBoot oczywiscie. Tylko nie wiem jak moj chip (i każdy w ogóle) się zachowuje.
Ostatecznie poczekam na nowsze wersje. Bardzo mi sie nie pali, bo i tak nie mam czasu pograć, chciałem tylko zobaczyć jak to działa - ostatnio tylko jak coś nowego wylukam na sieci to siadam do konsoli.
A i pogralem dla próby w Tomb Raider Angel of Darkness z wykorzystaniem SMB - zwis po 10min. Potem mi moje Sonce wiechalo odkurzaczem do pokoju i musialem wracać do normalnych zajęć.
__________________
compal ifl90, PS2 74004 +Modbo760, ;PS2 SCPH-3003+NA+Samsung250GB+Modbo760,
kaczakat jest offline   Odpowiedz cytując ten post