Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.03.2010, 15:19   #12
basia21
Użytkowniczka
 
Avatar użytkownika basia21
 
Data rejestracji: 05.02.2010
Lokalizacja: U Tiffany'ego
Posty: 457
basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości

Weź Firefox, wyczyść całą "historię przeglądania", zobacz czy nie masz niepotrzebnych dodatków, zrób aktualizacje firefoxa oraz koniecznie flasha. Zaktualizuj sterowniki karty graficznej oraz zrób update całego windowsa.
Jeżeli to wszystko zrobię sama, to - znając siebie - obawiam się, że komputer może trafić do serwisu. Wyczyściłam historię, choć dopiero potem przeczytałam w pomocy złowieszcze zdanie Zanim skorzystasz z tej możliwości upewnij się, że wiesz co robisz... Mam nadzieję, że nic złego. Wydaje się być w porządku. Poczta też. Otwiera się każdorazowo, chociaż nie wiem, jak będzie, kiedy otworzę ją po dłuższej przerwie. W razie czego spróbuję mimo wszystko pomanipulować jeszcze stosownie do Waszych rad.

Przy okazji zapytam tutaj (choć to nie na temat ) jak to jest z www.polskieserce.pl, bo kiedy klikam na skarbonkę - serduszko widzę wyraźnie 1 grosz, a kliknąć podobno mogę raz dziennie. Skąd u Was 5 groszy? Chciałam dopisać się do akcji, ale nie chcę podawac fałszywych danych. To byłoby nieuczciwe, nawet jeżeli to grosze. Na szkolnym komputerze serduszko w ogóle mi się nie uaktywnia, a rozumiem że określenie "raz na dobę" odnosi się do komputera, nie użytkowika.
Dzięki za pomoc. Wszystkim.
basia21 jest offline   Odpowiedz cytując ten post