Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.03.2010, 13:40   #1286
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin Podgląd Wiadomości
Ja mam taką rozbudowaną stacje z Lidla, z tymże moja kosztowała jakoś okolicach 200 zł... przyznam się ze kupiłem tutaj po szumnie prowadzonej dyskusji w tym topicu... Co do tej elektronicznej pogodynki po wielu miesiącach mogę się tylko wypowiedzieć tyle, ze wystarczyłby mi po prostu zwykły termometr za oknem... w sumie ona mierzy temp. na zewnątrz, wewnątrz, sprawdza wilgotność powietrza i snuje jakieś tam "programowe domysły" typu czy będzie padał jutro deszcz czy świeciło słonce... pozostałych funkcji typu budzik, minutnik, zdalny czas czy inne bajery nie wykorzystuje... ogólnie to co rano i wieczór spoglądam jaka jest temperatura za oknem i to właściwie tyle co od niej wymagam...
I tak jesteś lepszy, bo ja również ją sobie sprawiłem i.. nie zamontowałem jeszcze

Jakoś przegapiłem czas przedzimowy, a jak się potem śniegi i lody zaczęły, to już mi się nie chciało na dach włazić (żeby zamontować czujnik wiatru i miernik opadów). Ale przymierzam się, więc może na dniach sam to w końcu przetestuję
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post