Dyskusja: F1, sezon 2010
Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.03.2010, 14:08   #15
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
To co, wszyscy skoki oglądają i nikt Formuły?


Zaczęło się.. źle.. delikatnie mówiąc. Potem już nie było wiele lepiej, a ja przypomniałem sobie, że Formuła generalnie.. nudna jest Początek oglądałem, ale potem dałem sobie spokój tylko czasami zerkając na Life Timming.

Trudno w sumie na podstawie dzisiejszego wyścigu prognozować, jaki będzie rozkład sił w sezonie. Na pewno mocne będzie Ferrari, pewnie też Maclaren, trudno jednoznacznie powiedzieć, jak Red Bull (ale chyba też dobrze). Renault.. zaczyna się (pfu..) jak swego czasu z BWM, ale może jednak będzie lepiej.

Obawiam się jednak, że tak, jak dwa sezony temu sytuacja była mniej więcej jasna i BWM było za Ferrari i Maclarenem, tak teraz Renault jest mniej więcej w tym samym miejscu, ale z przodu doszedł jeszcze jeden, albo nawet dwa zespoły. Mam nadzieję, że nie będzie to prorocze, ale obawiam się, żeby maksimum możliwości nie były na ten moment miejsca w okoliach dziesiątki...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post