Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.03.2010, 21:59   #2897
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja dotychczas mialem raczej pecha do uzywek
po czasie uzywanie sluzbowek mialem "reno", potem kupilem g. wszechczasow czylu polo
pierwsze auto z ktorego bylem zadowolony to Suzie
nadszedl wiekopomny momnet kupna drugiego
jak sie od paru stron wynuzam, auto mialo byc tanie w zakupie i uzytkowaniu i to byly podstawowe parametry

obecnie mam szeroki kontakt z masci wszelakiej handlowcami, ale aut nowych
ci zas glownie jezdza uzywakami
i generalnie polecali mi japonce
moj guru od uzywek zas powiedzial jasno - jezeli masz w d. wyposazenie i walory estetyczne, to...

i moj wybor padl na Suzuki Swift 1.0

wlasnie zostalem posiadaczem (szczesliwym? no Q. JASNE ZE TAK!) takowwego egzemplarza z 2001 roku

tego bardzo konkretnie http://otomoto.pl/suzuki-swift-1-0-C12029693.html

tel wykonany w piatek, ogledziny w ASO dzis rano, targ dobity w drodze powrtonej (cena z oferty minus moj wklad wynikajacy z ogledzin) umowa i ppieniazki
auto juz teraz rdzeiwieje pod domem

zobaczymy co dalej
generalnie, wiezac opinii kolegow zawodowcow, jak chcesz tani samochod w utrzymaniu to kupuj japonca z malym silnikiem, ktory przez ostatnie 2-3 lata nie zmienial wlasciciela
zobaczymy czy sie sprawdzi
na ta chwile proponuje strzemiennego pod moje zakup
ja juz jestem urzniety wiec przepraszam za niezrozumiale sformulowania (na klawe patrzec musze piszac - znaczy sie jest zle )
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post