Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.03.2010, 01:09   #10
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Primo, prosiłbym o usunięcie tych maili z domeną cdrinfo, bo żniwiarki to wyłapią i kolejny niepotrzebny spam w stronę serwera pójdzie

Pomysł jak najbardziej ok, tylko kilka kwestii do rozważenia:
1. Jakie to generuje obciążenie (dla userów z forum na pewno nie byłoby problemu)
2. Kto mógłby zakładać konto (ma to związek również z pkt 1). Z naszego (serwisu) punktu widzenia powinni to być jedynie użytkownicy forum, bo tak naprawdę poza dodatkowym ruchem jaki by to generowało nie mamy z tego żadnej korzyści. Reklama - być może. Może wymóg rejestracji na forum, ale to powodowałoby tworzenie pustych kont jedynie po to, żeby założyć konto jabberowe.
3. Jeżeli w domenie cdrinfo, to tylko z subdomeną - z powodów opisanych przez paliego.

Nie interesuję się od dłuższego czasu tym protokołem, ale naprawdę tak ciężko z serwerami?
Cytat:
Płatny, bezpłatny?
Możliwe, że model płatny byłby teraz lepszy od bezpłatnego,
bo doświadczeni userzy są zmęczeni bezpłatnymi serwerami, które potem przestają działać.
+konto na forum (ale od początku wino być zaznaczone ze konto jest płatne)

sam nie wiem, ale np propozycja 10 na rok (tylko zeby to byla pewna cena, nie zmienna co roku - jak i trwala usługa)

w sumie byłbym chętny.

powyżej to jest moj punkt widzenia. wiem ze nie kazdy musi się zgadzać - ale uważam ze za pewne i stabilne usługi można płacić - o ile ceny są ludzkie.
polakT jest offline   Odpowiedz cytując ten post