Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.04.2010, 14:24   #9
mariuszgtv
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.04.2010
Posty: 9
mariuszgtv w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
To tak. Kupiłem konsole od kolegi on dostał ją w rozliczeniu. W Anglii kupiłem TT na ps2. Pożyczyłem takiemu "bałwanowi" i całą mi ją porysował. Kupiłem na Allegro przeróbkę FreeMcBoot z wgranym ESR-em. Postanowiłem zrobić kopię Turista bo jestem fanem motocykli. "Bałwan" tak porysował org. płytę że nie dało się jej zgrać do pliku ISO. Kopię pobrałem z sieci. Spaczowałem "ESR disc patcher GUI v0.24a" i nagrałem DVD Decrypter'em. Włączam konsolę, wkładam płytę do napędu, gra się niby uruchamia ale pojawiają się chyba tylko prawa autorskie i d***...Gram w Entushie i Mx vs Atv Untamed i tam nie ma takiego problemu. A i nie jestem pewny ale na początku w TT nie pojawiają się te zmieniającę kolory. Czy może to być wina konfiga FMB. Czytałem żeby przeinstalować ESR-a na tego z interfejsem graficznym i go próbować konfigurować. Czy by to mogło pomóc i jak go skonfigurować? Pomocnemu użytkownikowi napewno się jakoś odwdzięcze ;D

Ostatnio zmieniany przez mariuszgtv : 09.04.2010 o godz. 14:27 Powód: Dopisanie treści do postu
mariuszgtv jest offline   Odpowiedz cytując ten post