Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.04.2010, 19:53   #33
ptryk114
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika ptryk114
 
Data rejestracji: 11.02.2010
Posty: 5
ptryk114 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam postanowiłem się pobawić z tym linuksem, ale również skończyłem na pink-screenie. Pamiętam jak kiedyś uruchomiłem go z pendrive'a (posiadam slima) tylko niewiele mogłem zrobić, bo nie miałem klawiatury. Teraz postanowiłem się pobawić z tym live-dvd. Ściągnąłem .iso, nie patchowałem go esr dics patcherem , bo były w nim foldery audio i video-ts, tylko od razu go nagrałem i odpaliłem. I tak oto:
-gdy odpalam go przez esr'a to pink-screen
-w ule zakładka cdfs jest pusta- parę postów wcześniej Berion wspominał coś o modułach esr'a w ule, byłbym wdzięczny za więcej info na ten temat
- próbowałem go nawet puścić przez open ps2 loader, jednak kernloader miał zwiechę- jak to zazwyczaj przy ładowaniu kernloadera z usb
Tak więc prosiłbym o pomoc, tj. czy miałem go spatchować no i jak uruchomić te moduły esr w uLaunch.

A i jeszcze takie pytanko, bo ten obraz ma tylko 1,04 GB, czy może nie trzeba tam dummy dorzucić? Bo gdzieś czytałem że PS2 nie odpali płytki DVD jeśli ma mniej niż 1,4 GB, tylko że to jest DVD-Video, więc sam już nie wiem

EDIT
Odpaliłem kernelloadera z MC i wszystko śmiga, jednak podtrzymuję pytanie co do tych modułów. W każdym razie mam teraz inny problem: wszystko jest... różowe xD Domyślam się że chodzi o to, że mam plejaka podpiętego do Bravii przez component. Może jest jakiś sposób, żeby naprawić te kolory? bo czasami ciężko odczytać literki, a system jest naprawdę super. Spróbuję jeszcze zmienić na chincha lub RGB, ale gdyby ktoś wiedział jak to zrobić na component, to proszę o radę. W ostateczności pobawię się z kabelkami i zmajstruję tego VGA, jednak wolałbym obejść się bez tego.

Ostatnio zmieniany przez ptryk114 : 21.04.2010 o godz. 20:27
ptryk114 jest offline   Odpowiedz cytując ten post