Dyskusja: Ubisoft szaleje...
Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.04.2010, 10:29   #10
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
a pobieranie ponownie nawet 7gb(coraz czesciej na PC) do nawet 15(nowe GTA) do 50gb(jak M@X pisze) jest bezsensem - predzej odechce nam sie grac niz pobierac gre na dysk na 30 minut grania.
O ile gdy kupuje proste gry typu Pain czy Bowling i zajmuja po 1 GB max nie ma problemu, tak jak mi kiedys przyszlos sciagac kupionego SIREN'a (10 GB) tak myslalem ze sie potne (mialem wtedy jeszcze 2 megabity) :-(...

Cytat:
A teraz pomyśl, że scena ani nawet piractwo nie istnieje, a np. jakiś deweloper/wydawca bankrutują - gra przechodzi w status abandonware i ginie w odmętach sieci bo nikt nie płaci za trzymanie tej gry na serwerach np. Sony. Przepada - na zawsze, razem z naszymi pieniędzmi.
Zakladajac ze Sony zbankrutuje (w co wierze rownie mocno jak w koniec swiata i bankructwo Apple) - oddaja nam pieniadze, badz kopie gry na dysku optycznym. Poczytaj licencje PSN.

Cytat:
albo co gorsza jakieś "symboliczne opłaty" za aktywację gry kupionej na starej platformie aby działała na nowej
Wole symboliczne oplaty za granie w gry z PS2 na PS3 niz calkowity brak mozliwosci ich uruchomienia (na cale szczescie zalapalem sie jeszcze na 60ke...).

Cytat:
U nas luksusem jest 6Mb/s Ale w takiej Japonii czy Ameryce przeciętny Tanaka i John mają po 20Mb/s.
Fakt, jestesmy troche zacofani, ale pulapy troche mylisz - sam mam 8 mbit, paru znajomych mam co maja po 20-25, a o Japonii juz rok temu czytalem ze jakas firma wprowadza usluge 100 mbit pod strzecha. Dzis pewnie maja jeszcze wiecej ;-)...

Cytat:
Obawiam się, że więcej producentów/wydawców tak robi. Mnie irytować zaczynają powszechne dodatki, które w większości wypadków są dodatkowo płatne, a nierzadko miały być częścią oryginalnej gry.
DLC zadomowlo sie na dobre. I o ile nie popieram dodatkowych rozdzialow do Resident Evil 5, Heavy Rain czy God of War 3 (ktore mialy stanowic integralna czesc samej gry), tak cieszy mnie masa zabawnych kostiumow do Little Big Planet uniemozliwiajaca grze szybkie zestarzenie sie. Slowem - sa plusy dodatnie i plusy ujemne ;-)...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post