Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.05.2010, 05:17   #2165
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
3 - tu natomiast tytuł jak najbardziej też, ale również chętnie coś godnego do polecenia w tym stylu. Ostatnio podoba mi się taka muzyczka w tle i z przyjemnością coś takiego sobie puszczam. Ale jednocześnie niewielu znam wykonawców w takim stylu.
Nie wiem co to jest, ale słuchałem właśnie końcówki programu Noc Muzycznych Pejzaży w Trójce, i gość puszcza właśnie takie nastrojowe kawałki.

Na stronie jest lista preferowanych przez niego wykonawców...

http://www.polskieradio.pl/trojka/no...ycja18995.html
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post