Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.05.2010, 19:27   #139
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,274
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mi chodzi o to, że ten węzeł jest duży, a to rondo jest małe. Skoro jest to jeden z centralnych punktów tego węzła, mogłoby być nieco większe...

W UK (poza tym, że wszyscy jeżdżą złą stroną ) trzy kwestie sprawiają mi trudności na drodze. Po pierwsze, jest masa dróg wąskich, ale to tak jak w każdym cywilizowanym kraju norma - po prostu te wąskie asfaltowe wstęgi są tam, gdzie u nas są drogi polne. Na polnej szybko jechać się nie da, a po asfalcie od razu chciałbym jechać szybciej, a nie zawsze się da, jak szosa ma 3m szerokości. Po drugie lokalna osobliwość - ciasne zakręty robią nawet na mostach Też do przełknięcia, bo również dotyczy głównie lokalnych dróg. No i po trzecie - Brytyjczycy nie potrafią prowadzić samochodów Z reguły bardzo wysoka kultura kierowców, ale niestety braku umiejętności ona nie zrównoważy, a wielu jeździ naprawdę źle (przynajmniej w mojej opinii).
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post