Dyskusja: Ubisoft szaleje...
Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.05.2010, 05:08   #14
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez DanielVII Podgląd Wiadomości
Taką małą (na razie) próbką wyparicia tradycyjnej formy wydawnictwa było posunięcie z PSP Go!, a jakie to wzbudziło reakcje - wiadomo
Biorąc pod uwagę jak potwornie nieprzyjazne i niepraktyczne w użytkowaniu jest kupowanie gier przez Media Go Sony nie dziwię się, że PSP Go!, gdzie było to koniecznością nie zdobył popularności. Ja już kilka razy próbowałem zrobić cokolwiek przez ten program, ale odbiłem sie już skutecznie - tragiczna prędkość działania, w większości wypadków brak najbardziej podstawowych informacji na temat tytułów, nie wspominając już o screenach, czy może filmikach, sprawił, że nie zamierzam do tego wracać. Mimo, że może i na kilka tytułów z serii minis bym się zdecydował. Ale skoro firma robi co może, żeby mnie od tego odciągnąć..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post