Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.06.2010, 05:25   #8
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Fajny temat

Amigę nieustannie darzę sentymentem i wspominam wiele ciekawych gier. Zresztą sama Amiga ciągle u mnie stoi, choć już rozbudowana wersja, na które stare zbiory nie zawsze chciały działać (stąd z czasem się ich pozbyliśmy - w sumie kilkaset dyskietek - pod tysiąc, i sporo różnych dodatków).

Wiele było naprawdę ciekawych tytułów i Allien Breed z pewnością jest jednym z nich (aż kilka dni temu z ciekawości zainstalowałem demo tego nowego remake'a, ale to już zdecydowanie nie to. Właściwie poza tytułem i rzutem z góry (choć innym) nie widzę żadnych podobieństw. Po kilkunastu minutach odinstalowałem).


Ja najlepiej wspominam pinbale (Dream, Fantasies i jeszcze jeden, którego nazwy teraz nie pamiętam) - one jednak dostępne są i na PC, podobnie Supaplex, nad którym spędziłem wiele nieprzespanych nocy (też jest na PC). Było jeszcze bardzo fajne Furry of the Furries i Benefactor. Tych niestety nigdy na peceta nie znalazłem, a szkoda, bo miałem ochotę sobie przypomnieć. W ogóle gry zręcznościowo-logiczne to było chyba mój ulubiony gatunek.

Może jak będę miał chwilę sprawdzę ten emulator i jakość emulacji. Obawiam się jednak, że przy dzisiejszych monitorach Full HD, będzie to wyglądało bardzo marnie i lepiej będzie zostać tylko przy wspomnieniach. Ale z ciekawości
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post