Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.06.2010, 23:04   #4
Wojtek1990
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.01.2010
Posty: 20
Wojtek1990 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Któryś z Seagate'ów. Samsung zapewne będzie wpadał w lekkie wibracje, ta seria jakoś tak ma.
No i jeden "problem" z glowy. Mialem raz dysk samsunga i niecetnie podchodze do tej marki

Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Seagate LP jest bardzo cichy dzięki swoim 5900 RPM, ale to przekłada się na wydajność. Jednak moim zdaniem wydajność nie ma wielkiego znaczenia w przypadku dysku do konsoli, więc chyba warto się nad nim zastanowić.
Najbardziej wlasnie przekonuje mnie ten dysk. Transfer rzędu 100 mB/s nie jest najlepszym osiągiem i ze zgrywaniem 8+ gigowych plikow moze byc troche męki ale myślę, że odpłaci mi to cichą pracą HDD - wkoncu jak juz zgram co trzeba, to nie beda mi potrzebne transfery 140mB/s

Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Seagate z serii 7200.12 tylko wówczas, jeśli planujesz używać go sporadycznie np. do przenoszenia sporych ilości danych między komputerami, a więc jako HDD do kompa, a nie tylko do konsoli. Jeśli ma siedzieć tylko i wyłącznie w Xboxie, to moim zdaniem nie ma sensu patrzeć na te parę dodatkowych megabajtów wydajności.
Chyba jednak wydajność nie jest najważniejsza.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Może WD Caviar GreenPower 500GB WD5000AADS 32MB ? Mam ten dysk w wersji 750GB od kilku miesięcy i spisuje się świetnie.
Marka WD nigdy mnie nie zawiodła, widze ze bufor 32 MB, ale mimio wszystko wezne chyba ten dysk 5900 RPM.

Dziękuje wam za opinie.
Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniany przez Wojtek1990 : 03.06.2010 o godz. 23:10
Wojtek1990 jest offline   Odpowiedz cytując ten post