Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.06.2010, 00:57   #5
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Sony nie doda MKV do PS3 bo zabiloby to sprzedaz BluRay... Poza tym... legalne DivXy sa (wypozyczalnie cyfrowe, VOD itd.), a widzal ktos legalna Matroske? FLACow owszem, uzywam, ale i z MP3 korzystam (na iPodzie). By skorzystac z dobrodziejstw FLAC trzeba miec dobry zestaw glosnikowy. Bo jaki jest sens narzekac na brak FLAC z glosnikami komputerowymi podpinanymi przez minijack, gdzie wystarczy MP3...?

Inne systemy plikow? NTFS, co jest nierealne, bo MS sie na to nie zgodzi. Uzytkownicy exFAT i EXTx to ulamek procenta, wiec nikogo w Sony to nie obchodzi (nikt na tym nie zarobi).

Mnie bardzo zabolalo wykastrowanie konsoli ze wstecznej kompatybilnosci. Konsola sluzy do GRANIA, wiec ta opcja byla tam jedna z wazniejszych, jesli nie najwazniejsza. SACD? DVD-Audio? Audiofile i tak maja lepsze sprzety do sluchania owych plyt, anizeli obudowane wiatrakami PS3...

O OtherOS sie nie wypowiadam... Z jednej strony tez mi smutno, ze kupilem konsole z opcja ktora mi odebrano, z drugiej rozumiem Sony, ze pozbyto sie jej jako furtki do ewentualnego piractwa... Zreszta... I tak malo kto krozystal z Linuxa... Gdyby byl dostep do wszystkich rdzeni i GPU, to mialoby sens - zrobiloby sie Media Center. Linux w ktorym mozna pochodzic po pulpicie nie ma sensu...

Moje pobozne zyczenia? Moov bez kamery ponizej 50 dolcow (2 "galy" w zestawie), dodanie opcji rozpoznawania zawartosci iPoda (nie przedstawia sie jako pendrive udajacy odtwarzacz MP3 - wymaga odpowiedniego modulu obslugi, a Apple go nie strzeze, skoro sa radia samochodowe ze stacja dokujaca), mozliwosc odpalania kupionych w PS Store gier PSP na PS3 - Portable Ops czy Peace Walker na ekranie TV to by bylo cos...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post