Dyskusja: Laptop do grania
Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.06.2010, 00:59   #8
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,269
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie wiem, czy to prawda, że notebooki używane do gier często ulegają awariom, brzmi to jednak nad wyraz logicznie. Kilka tygodni temu pomagałem szwagierce w zakupie laptopa za 2,5k zł. Potem wziąłem go do siebie do konfiguracji, a przy okazji trochę go potestowałem. Komp ma grafikę GeForce GT240M z gigabajtem pamięci własnej.

Początkowo byłem zaskoczony, że tak tania maszyna potrafi poradzić sobie śpiewająco z nowymi grami wyświetlanymi na zintegrowanym monitorze (po podłączeniu do monitora Full HD było już gorzej). Był jednak malutki problem - po kilku minutach silnego obciążenia karty graficznej komputer wyraźnie się przegrzewał, a na monitorze pojawiały się artefakty.

Może w konstrukcji za 5k zł kwestie chłodzenia są lepiej rozwiązywane, ale nie byłbym osobiście tego taki pewien.

No i powiedzmy sobie szczerze - laptop nigdy nie dorówna PCtowi jeśli chodzi o wydajność, a w przypadku gier widać to szczególnie wyraźnie.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post