Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.06.2010, 13:05   #267
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ladovnik Podgląd Wiadomości
Witam. Mam oryginalny film Avatar i chciałem zrobić jego kopię zapasową na dysku. Próbowałem najpierw stworzyć zwykły obraz programem UltraISO, ale co chwila sypał błędami odczytu. Następnie spróbowałem programu DVD Shrink. Ten owszem, zrobił kopię, na początku wyświetlają się reklamy, ale zamiast menu i samego filmu mam szary obraz. To samo działo się po próbach tworzenia kopii programami AnyDVD i CloneDVD2. Wersje programów najnowsze. Co poradzicie?

Pozdrawiam,
ladovnik
jaki napęd? dvdfab daje rade
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post