Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.06.2010, 22:07   #551
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
to jeszcze gdzies sa platne przelewy? a moze za samo posiadanie konta kaza sobie placic? wyrazy wspolczucia - zmiana banku przeciez zajmuje... jakies 5 minut
Oczywiście ... z mi znanych - BZWBK - przelew 0,50 zł lub 0,70 zł ( pierwszych 5 sms kodów jest darmowych za kolejne płaci się po 0,20 zł - więc dlatego w sumie przelew może kosztować 0,70 zł).
Coś mi się kojarzy, że w Millenium też chyba przelewy w niektórych typach rachunków są płatne - ale mogę się mylić - nie mam tam żadnego konta.

Za posiadanie konta - np. w Inteligo - zarówno w poprzedniej jak i nowej wersji - jak byś miał mniej niż średnio 100 zł na którymś z rachunków to konto jest płatne ...

Cytat:
Napisany przez nimal
(...)likwidacja konta w PKO to faktycznie moze byc udreka - juz to kiedys przechodzilem(...)
Akurat ja takie coś przechodziłem dwa razy - za pierwszym razem było to dawno temu i chyba rzeczywiście trwało ... choć żeby długo ?? Jakoś nie kojarzę ...
Drugi raz w 2005 roku ... jedna wizyta i po problemie ... mimi iż poprzedniego dnia wypłaciłem z bankomatu ... ale Pani trochę poklikała i konto zostało zamknięte ... najwięcej czasu pochłonęło stanie w kolejce

Pozdrawiam !
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post