Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.06.2010, 20:18   #13
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Kilka propozycji, które do tej pory przejrzałem:

- Firefox + DownloadHelper - niby działa, ale nie do końca. Ściągać oczywiście można, ale pomimo kilku opcji do wyboru, nie widzę tej, która umożliwia ściągnięcie filmu w najwyższej rozdzielczości (jakości). W pierwszym przykładzie maksymalny plik, jaki mogę tu ściągnąć, ma około 40 mb (powinien ponad 60)

- Firefox + easy youtube video downloader - lepiej. Nie wiem, jak w innych serwisach, ale w YT przycisk ściągania widoczny jest od razu, opcja FullHD pozwala na ściągnięcie w najwyższej jakości. Przynajmniej w tych dwóch przykładach, nie wiem, czy w przypadku mniejszej dostępnej rozdzielczości również, ale zakładam, że tak. Tylko pozostałe opcje są trochę gorsze, bo nie ma możliwości wybrania jakości (czyli jak wybieram np. z rozszerzeniem mp4, to automatycznie ściąga mi plik ok 10mb, nie mam możliwości wyboru jakości).


- Serwis keepvid.com - w sumie niezła sprawa, choć też nie zawsze działa. Sprawdziłem kilka trailerów i część można było ściągnąć bezproblemowo, ale części nie i pojawiały się jedynie komunikaty o błędach. Niemniej przyjemny serwis i zostawię go sobie.


Sprawdzanie w toku..


Tymczasem jeszcze dwie uwagi:

- do Firefoxa raczej się nie przekonam, bo jednak obsługa jest dla mnie dużo mniej intuicyjna niż w Operze, natomiast zastanawia mnie jedna rzecz - jak zamknąć ostatnie otwarte okno (nie zamykając całego programu)?

- druga sprawa - przy okazji testów w pewnym momencie pojawiła mi się przed początkiem filmu kilkunasto sekundowa reklama.. Czyżby koniec YouTube..?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post