Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.06.2010, 22:47   #15
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Potestowałem do końca i tak:

- ten widżet do Opery: http://widgets.opera.com/widget/9402/ u mnie nie działa. Niby można skopiować adres, niby coś szuka, ale nie znajduje i nie ściąga

- YousableTubeFix for Opera - wgrałem według instrukcji, ale nie widzę żadnych zmian w działaniu Opery. Trzeba coś jeszcze specjalnie uruchomić?

- YouTube Video Download - działa idealnie Przynajmniej na YouTube, na innych jeszcze nie sprawdzałem, ale działa naprawdę fajnie i na razie z wszystkich rzeczy, które sprawdzałem, to rozwiązanie podoba mi się najbardziej. Poza tym nie muszę się przenosić do FF


Zastanawia mnie tylko jeszcze jedno - czy jest jakiś inny sposób instalowania skryptów, poza tworzeniem osobnego katalogu do ich przechowywania? To w sumie nie problem, ale gdyby dało sie je jakoś 'instalować' i nie przejmować tym, gdzie są, to chętnie.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post