Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.06.2010, 22:19   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
SkyDrive Microsoftu - używa ktoś?

Ja skusiłem się jakiś czas temu traktując to miejsce na serwerze jako dodatkową kopię wybranych rzeczy. Na początku trochę denerwował mnie wyjątkowo ospały interfejs internetowy, ale po jakimś czasie trafiłem na program dodający skrót i obsługę spod normalnego exploratora w Windowsie i takie rozwiązanie mi odpowiadało.

Problem pojawił się dwa dni temu w postaci niemiłej niespodzianki, kiedy po zalogowaniu okazało się, że.. wszystkie pliki na serwerze zniknęły.. Sprawdzałem logowanie też z poziomu przeglądarki, ale tam również nic nie ma, na innym komputerze (z którego również korzystałem przy logowaniu) również.

W sumie nie jest to jakiś ogromny problem, bo wszystkie te dane mam także w archiwum na zewnęrznym dysku, niemniej nieszczególnie podoba mi się taka nagła niespodzianka. Nie znalazłem nigdzie informacji skąd to i żeby takie problemy się zdarzały. Skontaktuję się oczywiście z obsługą, niemniej chciałem najpierw sprawdzić, czy jestem w tym problemie odosobniony, czy może ktoś miał coś podobnego.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online