Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.06.2010, 10:03   #1
barte861
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.06.2010
Posty: 2
barte861 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
odzyskiwanie danych z płyty dvd ze zdjęciami

Witam,
ostatnio moja dziewczyna postanowiła nagrać sobie płytkę ze zdjęciami(około 2,5gb) niestety płyta została źle nagrana(komunikat nero jakiś). I zanim zdjęcia zostały nagrane drugi raz przez nieporozumienie o tym że komputer jest gotowy do formatowania, został uczyniony format całego dysku, zmiana rozmiarów partycji i zainstalowany system(dane z partycji już odzyskałem niestety większość zdjęć i tak przepadła(zostały nadpisane, odzyskał się np tylko kawałek zdjęcia)).

Ale do rzeczy, posiadam płytke DVD+R która patrząc od środka wygląda tak że jest warstwa jakby nagrana 2krotnie, potem warstwa nagrana raz a potem warstwa nie nagrana. Widać wyraźnie 3 różne okręgi.

Mam teraz zainstalowany program CdRoller w wersji 7.7, wyskakuje Unkown file system, dlatego użyłem funkcji " Raw ISO Data Identifier" ale z tego co widzę tępo z jakim sprawdzane są kolejne sektory to 1sektor na 10sekund więc trochę długo.

Co mam zrobić, jakiego innego programu użyć aby czas potrzebny na odzyskanie danych był realny?

Mój napęd to benq DC DW1670 ATA, a płyta była nagrywana z prędkością 16razy na jakimś LG, zdjęcia w formacie JPG.

Proszę o pomoc
barte861 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online