Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.06.2010, 14:14   #5
KamelWC
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.06.2010
Posty: 4
KamelWC w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jestem wściekły. Zmarnowałem ponad 15 złoty na te dwie płyty DVD9, bo obie nie chodzą. Co do pierwszej, to nie spatchowałem Toxicem, tylko samym ESR'em, to mogłem się pomylić. Drugą już spatchowałem ESR i Toxic Dual Layer i wypaliłem 4x. Gówno, gdy włączam konsole z płytą w środku to wyświetla się "...to read disc" - czyli coś nie hula. Natomiast, gdy wejdę do ESR'a z poziomu menu, to wkładam płytę, zamknę klapkę, pisze mi "detecting..." a potem "PS2DVDV..." (że coś wykryło, tak jak robię to z płytami DVD5) - naturalnie klikam X - pojawiają mi się kolorki, na różowym się trochę zatrzymuje, ale mija z chwilą czasu. Czekam, czarny ekran, no dupa, nie chodzi. Możecie mi coś jeszcze poradzić? Tylko coś skutecznego, bo już nie chce marnować pieniędzy na płyty. Może to się przyda, że obraz miałem .mds i .mdf (alcohol) a gdy patchuje, to żadnych errorów mi nie wywala, ani w Toxicu, ani w ESR. Więc, ma ktoś na to radę? Cholernie mi zależy na backupie tej gry, bo wydano jej tylko 198 egzemplaży, której ja jestem jednym szczęśliwym posiadaczem.
KamelWC jest offline   Odpowiedz cytując ten post