Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.07.2010, 20:36   #3
krukilis
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 12
krukilis w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam wesele na plycie DVD i musze w nim wprowadzic kilka zmian. W moim poprzednim watku pytalem jak zgrac material z plyty DVD na dysk bez utraty jakosci. Dostalem odpowiedz ze mozna to zrobic np. przy pomocy DVDFab. Tak wiec zrobilem (choc pewnie po prostu moglem skopiowac pliki VOB "na zywca". Nie wazne. Po skopiowaniu na dysku mam dwa pliki IFO i cztery VOB. Z tego co widze material wideo jest w tych czterech plikach VOB, dlatego zeby otworzyc ja w Pinnacle Studio zmienilem im rozszezenia z .vob na .mpg. Pliki ladnie sie otwieraja, ale material mam w CZTERECH czesciach, a potrzebuje to miec w jednym kawalku i tu jest caly problem, bo tak jak pisalem wyzej ani w Pinnacle Studio ani w VirtualDubMod, opcje laczenia nie sa aktywne...
Moze powinieniem zabrac sie z to w inny sposob, wiec prosze o rade. Tylko zaznaczam ze nie chce tracic jakosci, wiec zgrywanie do Divx'a np. w AutoGordianKnot odpada.
Moze zapytam inaczej: jak zgrac ten material z plyty DVD tak aby nie tracic jakosci, miec wszystko w jednym pliku i otwieral to program Pinnacle Studio 11? Pozdrawiam!
krukilis jest offline   Odpowiedz cytując ten post