Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.07.2010, 12:56   #39
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
(..)Zanim zaczniemy z kimś rozmawiać osoba z GMaila musi nas autoryzować...
Ustawiłem właśnie ponownie rekordy SRV gtalka dla swojej prywatnej domeny i jest jak mówisz, a nawet gorzej: raz musi być autoryzacja, a raz nie musi. Rozmawiałem z osobą z gmaila bez autoryzacji, nawet nie widziałem jej statusu, a znowuż osoba z xabber.de, która poprosiła mnie o autoryzację dostała szereg błędów od swojego serwera, a na dodatek mój gtalk też wysłał prośbę o autoryzację, bez mojego klikania Mało z tego rozumiem.

Żeby było jeszcze ciekawiej, gtalk mi zadziałał w domenie, od razu po ustawieniu rekordów MX, nie zdążyłem jeszcze ustawić SRV.
Teraz mam przez pomyłkę ustawione wedle wzorca: usługa.protokół zamiast usługa.protokół.domena. - i działa.
Usługi lookup DNS SRV zwracają brak rekordów dla mojej domeny.. i słusznie. A jednak działa Niby powinienem się cieszyć, ale z takiego bajzlu wynika, że działać przestanie.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post