Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.07.2010, 20:47   #8
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Problemem nie jest to, że nie ma nowych rzeczy bo są i jest ich wbrew pozorom bardzo dużo. Problemem jest to, że nie ma na forum nowych użytkowników, nowej krwi która poprowadzi na wysokim poziomie dyskusje na dany temat. To przyciągało by kolejnych szukających rozwiązań problemów w sieci.

Świetnym przykładem jest tutaj praca niezmordowanego Beriona (jestem naprawdę pełen podziwu dla jego wkładu i wiedzy), to dzięki niemu niedługo zrobi nam się tu forum dzieciaków z konsolami . Niemal codziennie jest kilka nowych wątków o tej tematyce, właśnie dlatego że ludzie trafiają tutaj dzięki jego pracy.

Jak widzę 2 ekranowe posty z politycznym bełkotem, który nic nie wnosi do niczego, to jest mi zwyczajnie żal, bo wiem że to niszczy to świetne miejsce. Taka osoba gdyby poświęciła tą energię na podzielenie się np.: zakupionym sprzętem, albo powstałym problemem (nie jestem wymagający - z czymkolwiek) dałoby to niewspółmiernie lepsze efekty. No ale ona pewnie nawet nie ma czasu nic zrobić, bo pisze te wypociny .

Są tutaj tematy, które po prostu bym zamknął. Może trzeba zrobić sondę i jeśli będzie większość wywali się to w cholere, strata żadna, zysk ogromny.

Rzeczywistość jest smutna, mamy bardzo niski poziom, brak nowych energicznych użytkowników i pływające reklamy, bo sponsorzy też chyba gdzieś pouciekali.

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK

Ostatnio zmieniany przez Arepo : 31.07.2010 o godz. 20:49
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post