Dyskusja: Jaki telewizor HD?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.07.2010, 22:06   #829
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Jak postanowiłem tak zrobiłem i.. telewizor właśnie jest testowany

Ale oferta naprawdę była atrakcyjna. Razem wyszło (mniej więcej, bo te 'zaoszczędzone' pieniądze i tak trzeba wydać, ale znajdą się rzeczy, które i tak planowałem kupić) jakieś 1700 zł, co raz, że za ten telewizor jest ceną bardzo dobrą, a dwa, że w takiej się go nie kupi nigdzie, łącznie z internetem. A dodatkowo mam namiejscu i mogę przez weekend potestować, na czym mi zależało

A sam telewizor.. mogę polecić. Sprawuje się naprawdę dobrze, a i obraz z sygnału antenowego jest zaskskująco dobrej jakości. HD i FullHD to już zupełnie inna bajka, ale ponieważ ma odczyt filmów z USB, to całkiem bajka realna No i rewelacyjnie wyglądające zdjęcia.

Jedynie dźwięk trochę płaski bez niskich tonów, ale za to bardzo czysty i bogaty w szczegóły. Generalnie jak na płaski telewizor też mi się podoba. Jest dobrze.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post