Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.08.2010, 15:24   #1
Luuukasz
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Luuukasz
 
Data rejestracji: 08.03.2007
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 493
Luuukasz niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Windows 7 - odpalenie z płyty

Cześć wszystkim, nie jestem pewien czy odpowiedni dział wybrałem, więc z góry przepraszam.
Mam taki problem, zainstalowałem oryginalny system Windows 7 64 mbit, lecz nie chodzi na nim wiele programów, które mi są potrzebne. Kupiłem więc Windows 7 32 mbit. Sprawa wygląda tak, że potrzebuję wszystko sformatować co zawiera mój dysk twardy i ustawić nowe partycje. Gdy odpalam system, włączam setup i zaczynam instalację. Dochodzę do takiego czegoś i nie wiem co mam dalej zrobić(załącznik).Na SS zaznaczyłem dwa prostokąciki, w których przy instalowaniu windowsa 64 mbit miałem następujące opcje: w lewym- Ustal partycje, a w prawym- formatuj.Teraz tego nie mam, lecz jest napis, który podkreśliłem na czerwono Wiem ,że coś tam w BIOSie trzeba poprzestawiać, ale nie wiem dokładnie co.Proszę o pomoc.


PS. Udało mi się to pozmieniać w BIOSIE, wciskam dowonly klawisz, żeby był rozruch płyty CD itd. zaznaczam tam "Windows 7" lecz nic się nie instaluje, tylko system uruchamia się normalnie...o co tutaj może chodzić?
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-bez-tytulu.jpg  

Ostatnio zmieniany przez Luuukasz : 07.08.2010 o godz. 15:53
Luuukasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online