Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.08.2010, 20:42   #4
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Ja osobiście, to nie widzę sensu zakazu politykowania, bo tego się nie uniknie.
Zawsze będą jakieś żarty polityczne, które ktoś może źle odebrać itd.
Jest temat jeden i tam się można kłócić.
Osobiście nie zauważyłem, żeby w innych tematach (tych niepolitycznych) ktoś kogoś źle traktował za poglądy.
Nie widziałem by ktoś w dziale technicznym napisał: "tego nie słuchaj, bo on uważa, że ten a ten polityk jest cacy, a ten bee".

Tu sobie pozwolę jednak na osobistą wycieczkę, mam nadzieję że mnie nie zjesz
No weźmy na przykład, jak ja z Edem wymieniamy zdania w polityce, często złośliwe, a jednocześnie w temacie Imprezka pijemy spokojnie i przykładnie piwko.

Wszystko jest jest kwestią umiarkowania.
A jak ktoś nie chce, to nie musi zaglądać do tematu Polityka.
Ja osobiście przez długi czas tak robiłem. Ostatnio zacząłem bo byłem ciekaw opinii na temat krzyża.

Zresztą mi to jest zupełnie obojętne czy temat będzie czy nie, choć uważam, że jak już się kłócić (bo o polityce trudno rozmawiać bez emocji i uprzedzeń - i to z każdej strony), to w jednym temacie.
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post