Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.08.2010, 22:08   #23
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Gdy zostanie wprowadzony "zakaz polityki na forum", to może dojść do kuriozalnych sytuacji. Różne są definicje "polityki", wąskie i szerokie.

Spokojnie można udowodnić, że dyskusja w off topic o aspektach prowadzenia działalności gospodarczej, jest polityką. Dyskusja o polityce Apple jest ... polityką. To wszystko o czym pisze tygodnik Polityka jest polityką...

O ile taki zakaz zostanie wprowadzony, proponowałbym dodanie do regulaminu wybranej definicji polityki. Myślę, że coś na podstawie Maksa Webera będzie w sam raz.

Ogólnie w całej sprawie nie mam zdania. Rozumiem tych, których ten temat męczy. Wiem, że niektórzy odeszli z forum, z powodu tego tematu.Tak jak mówił Arepo, można inaczej spożytkować naszą energię. No ale też taki zakaz wydaje mi się naiwny... Zresztą osobiście gdy nie mam ochoty, to nie czytam POLITYKI i nijak mi nie przeszkadza.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
(...) Niektóre osoby nie potrafią spokojnie rozmawiać tylko obrażają, opluwają i wyzywają jeśli ktoś ma inne poglądy.
(...)
Niestety też mi się tak zdarza, nawet dziś. Choć dorosły jestem i może sam powinienem pilnować się, to z pokorą przyjąłbym uwagę moderatora.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post