Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.08.2010, 22:43   #28
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Ja bym zostawił, tak jak jest.
Polityka i tak będzie przemycana w innych tematach, bo tego się nie uniknie. Temat o samochodach - zmieniają się przepisy obojętnie jakie, zaczyna się polityczna dysputa, o religii, tak samo...
Pamiętajcie, jak powstał ten temat. Został wydzielony z tematu o wyczytanych, usłyszanych wiadomościach, bo naprawdę trudno tam było znaleźć coś poza polityką.

Moim zdaniem mówienie, że część ludzi odeszła przez ten temat jest sporą przesadą. Odeszło kilka osób przez to, że nie byłego wyraźnego oddzielenia działów technicznych od reszty i naprawdę robił się syf.
A mówienie, że ktoś odszedł, bo nie lubił danego tematu, do którego nie ma żadnego obowiązku zaglądać, tym bardziej, że wie czego się spodziewać, to jest moim zdaniem przesada. Ja jak nie chcę czytać o konsolach, to tam nie wchodzę
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post