Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.08.2010, 08:10   #35
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Zdecydowanie brak opcji: Wisi mi to!
Zamykanie takich tematów jest dokładnie bez sensu.
Każdy ma, oczywiste, jak dla mnie, prawo do komentowania rzeczywistości, w taki sposób jak ja postrzega i interpretuje.
Ponieważ polska polityka osiągnęła kulturalne dno, TV, posłowie i Rząd zamiast merytoryką, zajmują się nieistotnymi bzdetami, to i dyskusje widzów zajmują się właśnie owymi bzdetami.
Ponadto - każdy ma wybór, jak nie chce - nie bierze udziału w dyskusji!, jak bierze, widać ma chęć, powody i może nawet coś mądrego do powiedzenia.
IMHO - zakaz jest nadmierna i nieuzasadniona forma ingerencji a nawet cenzury.

Chcę tylko dodać, ze zasada:
Vox populi, vox Dei
w państwie, a rozumiem tez ze na tym jakby nie było, demokratycznym forum, już nie obowiązuje!
W demokracji, obowiązuje zasada ograniczania praw większości, względem mniejszości
a nie jak sadza niektórzy nawiedzeni, przyznawania nienależnych praw owym mniejszościom!
Ergo:
- z punktu widzenia logiki, ankieta jest całkowicie zbędna.
Skoro chcemy zachować bezstronna zasadę swobody wypowiedzi.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 13.08.2010 o godz. 12:21
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post