Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.08.2010, 12:41   #204
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Ślepy chyba jestem, ale nie mogę znaleźć danych tej firmy..

Gdzieś tam jednak było o wysyłce z Hongkongu, więc raczej o koszty przesyłki bym się nie bał. W końcu to chyba tu ktoś pisał (a ja też przetestowałem) o zamówieniu baterii stamtąd, która z przesyłką kosztowała o ile dobrze pamiętam 36 groszy


Swoją drogą.. The Best Replica Mobile Phone Wholesale Center!. Uważaj, żeby ten twój kabelek też repliką nie był




------


Przy okazji. Przymierzam się do kupna notebooka i będzie to na pewno w Stanach i prawie na pewno DELL. Czy poza stroną producenta można gdzieś znaleźć taniej laptopy tej firmy? Poprzedniego kupiłem na Ebay'u, ale teraz specjalnie nic tam nie ma, a i w sklepach kompletnie nic znaleźć nie mogę (wszystkie oferty odsyłają na stronę producenta).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post