Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.09.2010, 15:50   #3
reese
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.05.2007
Posty: 37
reese w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Synchro audio w popularnym na PC sofcie nigdy nie było problemem trywialnym.
a to sugerujesz, że jest jakiś mniej popularny soft (jaki?), w którym synchro audio dość łatwo się wykonuje ale nie wiem czy to była sugestia czy tak Ci się napisało...

Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
IMO tylko wrzucenie obu ścieżek do jakiegoś edytora wideo i pocięcie ich porównując scena po scenie. Zabawa niewarta świeczki.
Jeśli miałbym ciąć scena po scenie to faktycznie gra niewarta świeczki, ale przez dłużą część filmu synchronizacja jest ok, tylko z tak 2 lub 3 fragmenty po 5 minut mają kiepską synchronizację, w jednym fragmencie trzeba przyspieszyć o 1 sekundę a w drugim zwolnić itd. Początek i koniec filmu ma dobrą synchronizację (zresztą tak to przeskalowałem, że jest dobra).

Problem później w łączeniu - bo w miejscu styku na pewno pojawiłby się trzaski, a wówczas trzeba byłoby jakimś softem je usunąć. hrhrhrr
Lektora do tego filmu mam nagranego z TV - być może nadawcy mają jakieś nakaz do kilku filmów aby puszczać wersje ciut inne niż wyszły na dvd właśnie tak, aby nie można było łatwo połączyć tego lektora z dvd. - nie wiem czy to prawda, trochę pachnie mi to 'teorią spiskową' ale naprawdę trudno mi zrozumieć dlaczego są różne wersje filmów różniące się zaledwie jakimś sekundowym ujęciem w kilku miejscach.... lub też wydłużeniem/przyspieszeniem fps.
reese jest offline   Odpowiedz cytując ten post